WhatsApp

Diafon Sistemleri

Diafon Sistemleri

Görüntülü ve görüntüsüz diafon sistemleri, istanbul'da önce binanızın keşfi yapılıp uygun malzeme ve ürünler seçilir, daha sonra eğer kablo tesisatınız yeni ve kullanılır ise kablo değiştirmeden daire içindeki monitörler bağlanır ve sistemin çalışması sağlanır.

Eğer kablo tesisatınız eski ise ilk etepta kablo değiştirilir, firmamız audio diafon fiyatları ile size en uygun fiyatı sağlar ve daha sonra daire içi monitörler bağlanır. Hiçbir diafon markası diğer bir marka ile aynı sistem üzerinden çalıştırılamaz.Çünkü sistemde kullanılan kablo ve enerji farklılıkları buna izin vermez. Daha detaylı bilgi için lütfen diafon istanbul firmamızla irtibata geçiniz.

En iyi görüntülü diafon özellikleri sistemi kurulumu binaya veya siteye kurulmuş sağlıklı çalışan bir interkom diafon sistemidir. Burda şu çok önemlidir, keşif zamanında yapılacak olan kameralı diafon sistemin sizin istekleriniz doğrultusunda markası ve modeli belirlenmesi önemlidir. Kullanılacak kablo belirlenmesi ve iyi bir montaj sonrası sağlıklı çalışmayacak bir marka yoktur. Yeterki binanıza uygun malzeme seçilebilsin. Bu noktada ücretsiz keşif için ekibimizi çağırabilirsiniz. Keşif için gelen ekip bilgisi çok önemlidir.

Diafon Sistemleri kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Tel: 0352 222 26 16 / DİAFON Kayseri

Diafon Sistemleri

Paylaş

Bilgi Talep Formu